marcelkacz

Co se stalo v r. 1450?

nemuzu to nikde najit.
Doplňuji:
to neni ono to sme se neuzcily a ucebnici uz nemame

Nejlepší odpověď
annas

V roce 1450 ynalezl Johannes Gutenberg knihtisk.

Další odpovědi
GM

V červnu 1450 bitva u Rokycan.

1popelka1

Když předešlé se vám nehodí, co tohle?

  • bitva u Rokycan, král Jiří z Poděbrad porazil strakonickou jednotu
  • bitva u Formigny – v rámci stoleté války Francouzi porazili Angličany

annas

Popelko,
předchůdkyně napsala bitvu u Rokycan. Když jsem chtěla psát, objevilo se, že tato odpověď se jí nehodí.

Proto jsem už druhou bitvu nedoplňovala, ale napsala jen knihtisk.

Zřejmě o ten jí šlo.

1popelka1

Aha, to jsem nevěděla, vzhledem k času odpovědí a doplnění, bylo doplnění poslední, tak jsem myslela, že to patří oboum odpovědím…

annas

Popelko, tomu času opravdu nerozumím. Já jsem se na něj nedívala. Ale opravdu to bylo tak, jak jsem napsala. Protože potom by asi tazatelku otázku neuzavírala s mou odpovědí.