bobánek

Co se stalo v Praze 27.května xxxx?

Po této události si český národ oddychl a na druhé straně to pro čedký národ mělo katastrofální následky?

Nejlepší odpověď
Valky

Milada byla 27.6 – Vím to, protože ten den mám narozeniny a je Den obětí komunismu …
27. května 1942 byl v Praze proveden úspěšný atentát na zastupujícího říšského protektora v Čechách a na Moravě, na SS obergruppenfuhrera Reinharda Heydricha, jednoho z autorů plánu na konečné řešení židovské otázky.

Další odpovědi
iceT

že by?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mi­lada_Horáková