7KATKA7

Co se stalo s římským legionářem, který propíchl svým kopím ukřižovaného Ježíše?

Co se stalo s římským legionářem, který propíchl svým kopím ukřižovaného Ježíše? a)byl navěky zatracen b)ihned po svém činu zahynul během náhlé bouřky c)byl blahořečen a je osobností v historii církve velmi důležitou

Nejlepší odpověď
anonym

Ten setník se jmenoval LONGIN a byl prvním spaseným po Ježíšově smrti,protože řekl:„JISTĚ BYL TENTO SYN BOŽÍ.“

Zdroj: evangelium sv.Marka,15; 39

Další odpovědi
oskar

Odpověd-A.