Bronzový

Co se stalo s Operou?

Verze: 32.0.1948.69 - Opera je aktuální
Aktualizační kanál: Stable
Systém: Windows XP 32-bit

Všechno jí trvá dlouho(otevírání a pod) sekají se mi videa na youtube i kdekoliv jinde a to ať na plné obrazovce a nebo normálně, často mi spadne a flashové hry jak na FB tak jinde se sekají taky... -měl jsem Operu rád a teď musím používat ošklivou Mozillu.... (Chrome má zabraný manželka, abyssme se nemuseli přehlašovat...)
Je nějaká verze Opery, která je stálejší na XP? už několik verzí je takto problémových.PS: PC je nově přeinstalován kompletně a problémy jsou stejné

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Je to už nějakou dobu, co vývojáři předělali Operu na stejný základ jako používalo Chrome ... od té doby mi už taky nevyhovuje ... takže leda najít nějakou neaktualizovanou starou verzi nebo vybrat nový prohlížeč ...

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli chceš, pošlu ti starou instalačku Opery - na XP funguje pořád a bez problému...
___
Bohužel/bohudík - SW se neustále vyvíjí a Opera v.32 už prostě na WinXP není vhodná...
;-)

Stříbrný

Poslední "slušná" vereze Opery je 12.17.
Používám ji pod Win XP dodnes.

Bronzový

Každý nově otevřený panel zatěžuje procesor. I když ho zavřete. Pomáhá addons, doplněk OneTabs nebo něco podobného, pokud ho Opera poskytuje. Sloučí všechny otevřené panely do jednoho a prohlížeč běží rychleji.

Zlatý

Stáhni si CCleaner a vymaž paměť a všechno co se týká prohlížeče (Opery).

Nebo si můžete v Chrome založit 2 účty.
Případně je možnost založit 2 účty na Win a myslím že se ani nemusíš odhlašovat, ale že se mezi nimi dá normálně přepínat, což je otázka 1 kliknutí a 2 vteřin . (snad to funguje i v XP, mám nějakou dobu Win7 a už jsem na to nějak zapomněl :) jak to tam vlastně funguje)

Diskuze k otázce

Bronzový

ptáč

Taky používám starou verzi, je v pohodě. Ke stáhnutí jsou z jejich úložiště všechny verze. Portable je taky dobrá.

Bronzový

SteimlX

Děkuji Ivzez, hned vyzkouším a od Gecco si také ád vyzkouším, pls pošli verzi )

Bronzový

odik

Používat staré verze je ale bezpečnostní riziko.
Používat nějaká rozšíření třetích stran, aby opera fungovala tak jako dřív mi přijde dost nepraktické - to takhle budeme opravovat všechny její chyby i v budoucnu?

Prostě Opera bývala ten nejlepší prohlížeč, ale vydala se špatnou cestou a bude to už jen horší ... škoda ...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.