salsa verde

Co se stalo s Mateřídouškou?

Chtěla jsem svým dětem koupit tenhle časopis a naivně jsem se těšila (možná víc jak děti) jak tam budou říkanky, hádanky, pohádky atd…a tak ho vemu z regálu v trafice a na obálce Ewa Farna, nalíčená trendy oblečená, rozevláté vlasy…krásná fotka – ale tak do Maxima… ani jsem už nelistovala dál…dost mě to mrzelo…pak jsem sáhla po Sluníčku a tam bylo asi tak to co jsem hledala. Ale zklamání z Mateřídoušky stále trvá.

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem vám odpověď vydavatele, proč se Mateřídouška změnila.

http://www.mf­.cz/produkty/ma­teridouska/

Další odpovědi
Mucillinka

Těd se vydělává na bulvárních časopisech plných špíny, lží, pomluv, nedá se to číst..

Alesh

Njn, nová doba … asi si museli vybrat mezi zánikem a přizpůsobením se „trendům“. Zvolili druhou možnost: bulvár pro děti.