bolak

Co se stalo s Hitlerovými sourozenci?

Koukal jsem na rodokmen Hitlerovy rodiny a je tam vidět že měl dalších 5 bratrů a sester, ale žádná šipečka od nich nevede, 4 z nich se dokonce nedožili ani 6 let, co se jim stalo?

Doplňuji:
mě prve napadlo jestli jim to neudělal von, jestli jim třeba netrhal nožičky, jako to dělají normální děti broukům a kobylkám, tak malej hitler mohl být extrém..ale vzhledem k tomu že tři z nich umřeli ještě před tím než se narodil, tak je to dost nepravděpodobný..

každopádně myslíte že to mohlo mít nějakej vliv na jeho vývoj, že mu zemřeli tři sourozenci? pak jsem si taky vzpomněl jak se tu někdo kdysi ptal, jestli se mu narodí normální dítě, když by si vzal svoji sestřenici, a všichni svorně: „jó, to nevadí..dítě bude normální..“, akorát jsme teda zapomněli uvýst, že hitlerův táta a máma byli taky vzdálení příbuzní :))

Nejlepší odpověď
annas

Hitlerovi nejbližší příbuzní zemřeli všichni brzy. Jeho rodiče byli už mrtví, když začal svou politickou kariéru. Jen Hitler a jeho mladší sestra Paula dosáhli dospělosti. Až do své smrti svobodná a bezdětná žila v Berchtesgadenu

Projdi si článek „Was Macht eigentlich der Rest von Familie Hitler?“ Píše se o příbuzných.

ranslate.google­.cz/translate?hl=cs&sl=­de&u=http://www­.bild.de/news/in­land/adolf-hitler/was-macht-der-rest-der-familie-hitler-heute-23556376.bild­.html&prev=se­arch

--
William Patrick Hitler

William Patrick Hitler (narozen 1911 v Liverpoolu, † 1987), synovec Adolfa Hitlera a syn Alois Hitler Junior.
http://www.ges­chichtsthemen­.de/hitlers_fa­milie.htm

Doplňuji:
Zapomněla jsem uvést příčiny úmrtí Hitlerových sourozenců.

Nejstarší sourozenci Gustav, Ida a Otto pravděpodobně podlehli účinku vakcíny proti záškrtu.

Další dítě byl Adollf, po něm následoval Edmund – zemřel na spalničky. Nejmladší byla Paula.
Takže jedině Adolf a Paula přežili.

http://de.wiki­pedia.org/wiki/Kla­ra_Hitler

--
další v diskusi

Další odpovědi
anonym

umřeli
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=hitlero­vi+sourozenci

marci1

Jediným plnorodým sourozencem Adolfa Hitlera, který se dožil dospělosti byla Paula Hitlerová, používala jméno Wolff (1896–1960).

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pau­la_Hitlerov%C3%A1

Funna

ne, že bych schvalovala Hitlerovo počínání, to ani náhodou…ale líbí se mi, jak je považován „za debila“, když měl rodiče vzdálené příbuzné (a přitom jeho problém je bité dítě, nenávidící opileckého otce)…ale že to byl velice schopný manipulátor a ovladač davů, to už nikdo neřekne…jak by jinak dokázal zblbnout celý německý národ, aby si ho zvolili a dostat se až do vedení strany?…a mimo jiné…zvláštní, že třeba Alexandra Velikého, nebo Čingischána nikdo nepodezírá, že měli rodiče příbuzné a ještě se o nich ve škole děti učí, jací to byli „borci“ a přitom to byli takový Adolfové minulosti…