Alesh

Co se stalo s Bolákem?

Dostal banána či co?

Nejlepší odpověď
štamgast

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-je-bolak-a-ocko-uz-jsem-je-tu-dlouho-necetla
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-takhle-trocha-humoru-nechybi-vam
Doplňuji:
Drap: Já slyšel, že si šel čistit zuby :D

Další odpovědi
Drap

Zřejmě šel zase se smetím, nebo se vyčurat. Neboj se on se zase vynoří.

manon

Budu upřímná – chybí tady :)
Doplňuji:
Ale jelikož tu pauzu předem avizoval, řekla bych, že se vrátí. Ledaže by ho to tady přestalo bavit nadobro. Kdoví…

anonym

Já si připouštím malinko obavy. Hrávali jsme spolu hráli jednu on line hru a 17.11. mě vyzval, že během hoďky se sejdem , ale do hry nepřišel a od té doby se odmlčel a ani na tom mailu, kde jsme se domlouvali, není. Nemám z toho dobrý pocit, ale psát tady nic nebudu aby po případném návratu po mně nešel jako Barbakan po Dr,Axlovi :))

Bedy

Budu upřímný – mě tu nechybí…

Sůwa

Drape, tak buď upřímný – chybí, nebo nechybí? Zatím připouštíš obě možnosti 🙂

anonym

babana nedostal , nemel za co ! to by nekdo jiny ( ale i i ja ) museli dostat dozivoti ! :)
jedine barnajce napsal .. , myslim, ze si sel vycistit zuby .. asi to bude v tom odkazu .. :) -iv-