Co se stalo dr. Práškovi ze seriálu Hospoda? Vyprávěl něco na konci dílu, že někde ležel na autobusáku, já to nepochopil

Odpovědi
kosaaaak

vyprávěl historku ze študenskejch let…šel vožralej za nějakou babou, protože mu ujela tramvaj, na taxika neměl, tak šel pěšky, ale byl unavenej tak si v puli cesty lehnul na zem a usnul…pak se probudil a zjistil že spí na autobusovy zastavce a kolem něj lidi čekaj na autobus…prostě velice komická příhoda

arygnoc: no vidiš to, a teď už nezbejvá než počakat až se ti ozve Jarda Dudek že by to chtěl zfilmovat

arygnoc

no moc komický to není, zažil jsem v reálu.
ale nešel jsem za slečnou, nýbrž od slečny a do práce.