pagac

Co se špatným zažíváním a rýmou?

přes příznivé výsledky na vyšetření na gastroskopii trpím špatným zažíváním, refluxí a nadýmáním, přitom se mi špatně dýchá, kromě toho trpím chronickou rýmou
Doplňuji:
vyšetření na na gastro bylo s dobrým výsledkem, kromě toho bylo vyšetření krve a moče a také bez zjevných závad

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Omlouvám se, nechci nijak urazit, ale nechápu smysl otázky. teda jediné co mě napadá je, dávat si bacha při smrkání, abyste se nepo…
Ale jinak fakt nevím co jste otázkou myslel.

Další odpovědi
rybíz

Zkuste si nechat předepsat léky proti těmto obtížím, anebo zkuste některé výrobky z reklam např. Espumisan apod. Pak trošku omezit kouření 🙂

BandiOl

Zkuste web: www.pknewshop­.cz/zdravi

BioforLife

Já mám výborné zkušenosti s aloe vera, která příznivě působí na zažívání a celkově zlepšuje imunitu.
http://www.bi­oforlife.cz/ka­talog/biopotra­viny/doplnky-stravy/esi-stava-aloe-vera-cista-1l

Zdroj: www.bioforlife.cz