Mc Merkurion

Co se snídá v nerozvrácených rodinách?

z diskuze:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-ke-snidani-hutne-polevky?_fid=o3br

Nejlepší odpověď
anonym

Já nežiji rozvrácené rodině. Viz tebou vložený odkaz. Ona, ta Agneta je asi vzteklá, že si musí ráno to vařit kafe sama.

Další odpovědi
anonym

To by ti měla napsat Agnetka.
Ta má zřejmě ananas s pažitkou z tuzexu.

da ny

Podle chuti, nálady a „peněženky“ se zřejmě snídá v úplné, neúplné či rozvrácené rodině stajně.
;-D barbakane, dobře děláš (hlavně v zimě)!
Nesnídám polévku pravidelně, ale když, tak s velkou chutí (třeba kolen 9h…).

Jeden z také zdravých názorů ;):
„…tradiční čínská medicína tvrdí, že po ránu je třeba zahřát trávení, aby celý den mohlo fungovat. Takzvaně zatopit pod kotlem.“ 🙂
„… Rozhodně to nejsou chladivé jogurty, ovocné džusy nebo vlastně jakékoliv studené jídlo rovnou z lednice…“
Více zde: http://www.ve­domavyziva.cz/new­s/dobra-snidane-a-laskavost-jsou-zakladem/
Jeden topí kávou, jiný čajem, kaší či polévkou. Další třeba slaninou s vejci :)

ivzez

V NErozvrácených rodinách panuje anarchie,
takže každý snídá to, na co má právě chuť…

[To jsem u nás zavedla krátce poté, co si dcery začaly stěžovat, že jim všem
chystám stejnou snídani a svačinu, každá chtěly něco jiného.
Tak jsem jim „předala žezlo“ aby si snídaně a svačiny chystaly podle chuti.]

pizlicka

dostanu kávu do postele a snídáme pečivo s domacim džemem,bud merunkovym,nebo rybizovym,nebo třešnovym,či broskvovým 🙂

Agneta

Teď cituji Klumprta:DDD (Perfektní odpověď pro bufeťáky Barbakana a Jugara): „Máloco je lepší snídaně než gesichtsuppe v nějakém bufetu mezi lopatama a cikánama. To je taková česká romantika… 🙂“

Já žádný takový blívajs s kofejnem nepiju:DDDDDDD

Snídaně má být vydatná a zdravá, tak a teď to víš:DDD

Mc Merkurion

pizlicka: a to pečivo je čerstvý a jen s džemem a každej den?

Mc Merkurion

barbakan: jaký kafe si dělá ráno sama,copak tomu bez kofeinu se říká kafe?
Agneta: vona správná držková s rohlíkama je po ránu pořádně vydatná…ale neodpověděla jsi „CO…“,já se neptal,jaká má být…