talka

Co se skrývá za bermudským trojúhelníkem?

Jen informace (než se mi smaže dotaz): dnes ve 20:00 na ČT2!
Repríza: ve čtvrtek 23. 6. v 16:00.

Nejlepší odpověď
anonym

Někteří příznivci záhad mluví o tom, že zde dochází k setkáním třetího druhu, jiní tvrdí, že se zde skrývá vstup do jiné dimenze.

Podle záhadologů nemá žádné jiné místo na světě na svém kontě tolik zmizelých lodí, letadel a lidí. Nejšílenější teorie mluví o zbytcích technologie ztracené Atlantidy, zmiňovány bývají zvláštní infrazvukové vibrace způsobující šílenství, na přetřes přišly už i tajné podmořské civilizace, časoprostorové a černé díry či mimozemšťani, kteří tam získávají „vzorky lidského genu“. Zmizení navíc provázejí podivné okolnosti. Posádky nikdy nehlásí potíže, nevolají rádiem o pomoc. Ze ztracených lodí a letadel se nenajdou žádné trosky nebo beze stopy zmizí celá posádka. Na dně moře jsou rozmístěny silné magnetické horniny, zvláštní minerály, podvodní lasery, zářiče s paprsky smrti, v podmořských jeskyních žijí potomci Atlanťanů…

Zdroj: http://procpro­to.cz/zahady/ber­mudsky-trojuhelnik-%E2%80%93-pravda-a-myty/

Další odpovědi
mosoj

Moře vody, ale rád se podívám.

led

dohady, záhada, fantázia a záleží od toho, odkiaľ sa na Bermudský trojuholník pozeráte,
ak ste Kolumbus – západne za Bermudským trojuholníkom objavíte Ameriku
ak ste Američanka – východne za Bermudským trojuholníkom sú už len divosi v Europe a Afrike

pozeranie dokumentu si píšem do kalendára

anonym

Archiv nabídl nejméně deset odpovědí na toto téma.
Zkuste si je projít.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bermudsk%C3%BD%20t­jroj%C3%BAhel­n%C3%ADk

led

talka, ak je toto informácia o tv programe, prečo je otázka „Co se skrývá za bermudským trojúhelníkem?“ položená ako otázka v kategorii televize. Máte s touto otázkou nejaký problém?
Na zábavu a aktuality je tu samostatná kapitola.

talka

Batali: Název pořadu! Pouze informace!!!!

talka

led: Název pořadu! Pouze informace.

led

Nie dnes, ale zajtra!

Premiéra:
22. 10. 2012
20:55 na ČT2