Syd

Co se sekajícím se videem?

Mám stažený nějaký videa a nejspíš kvůli velkýmu rozlišení to počítač nezvládá a neustále se to seká. Zkoušela jsem pár přehrávačů, ale ve všech je to stejný. Existuje nějakej způsob, jak video nějak jednoduše zmenšit nebo s tím udělat něco aby to bylo souvisle ke koukání?

Nejlepší odpověď
Travis

Napadá mě, že byste si mohl sehnat nějaký program na konvertování formátu : Nejlepší je asi Format Factory a zkusit přehodit formát… Většinou velké soubory AVI se hodí do WMV a ten je o hodně menší…

Syd

Ad Travis: začala jsem to konvertovat do wmv, ale jde to strašně pomalu a protože by mě šrotující počítač celou noc rušil, zkusim to ráno. Uvidíme.