štamgast

Co se se mnou děje?

Ráno jsem se vubudil a bolelo mě vlevo na krku, tak jsem si říkal, že to nic není. Jenže dopoledne kolem 11:00 mě začalo slabě ale nepříjemně bolet v zádech v oblasti kolem ledvin. (S močením nijaké problémy nemám, takže si myslím, že s ledvinama to nic není.) Kolem 14:00 mě začalo bolet na levo v boku (nikoliv u slepého střeva) a následně jsem šel na záchod a měl jsem řídkou stolici jako při průjmu, pak bolest v zádech i bolest v boku pominula, ještě po té jsem byl na WC a měl řidkou sotlici ale už jí tolik nebylo. Pak to bylo dobré jenže kolem 17:00 hodiny se mi stejná bolest v zádech jako dopoledne vrátila a před chvílí mi bylo na zvracení ale bylo to takové zvláštní, chtělo se mi zvracet ale nic jsem nevyzvrátil a pak to pominulo. Ví někdo, co to může být? Mám docela strach.
Doplňuji:
tom004, fakt vtipný, celý se třesu, na cynické vtipy nemám náladu. No střevní chřipka, to je pěkný.

Odpovědi
anonym

Podobně u mně probala střevní chřipka.
Doplňuji:
*probíhala

ondra07

jo, to bude stř. chřipka, u mě probíhala v pohodě, ale te%d si vzpomínám, že u táty probíhala, taky tak, že ho všechno bolelo apod.. To bude tím stářím.
na průjem Vám doporučím tablety Endiaron, zabírají celkem rychle
a jinak Vás to snad přejde, už nevím, co jsem na bral.. ale taky určitě paralen :)
Rychle se uzdravte.
Doplňuji:
Omlouvám se za ty chyby: *co jsem na to bral apod..

Damiana

Podobné příznaky jsem měla, když mě postihla střevní chřipka. Bolelo mne celé tělo, ledviny, záda, hlava, potila jsem se a byla malátná. Na jaře, za neustálých změn počasí visí ve vzduchu kdeco a při oslabené imunitě po zimě taková potíž není celkem nic divného.
Klid, hořký černý čaj, suchary, jeden den stará houska. Hodně pít. Až se tělo vyčistí, postupně přidávat výživnější stravu. Mě to pomohlo.
Ale pochopitelně to může být i něco jiného. Kdyby potíže přetrvávaly nebo se dokonce zhoršovaly, pochopitelně jdi k lékaři.
(Do budoucna radím nepodceňovat prevenci a obohatit jídelníček o vitamíny a tělu přidat pohyb.)
Ať je ti brzy lépe. 🙂

Mapel

Prostě virus. Začnou bolet klouby a buď to vyležíš, nebo propukne nějaká chřipajzna.

tom004

Žádná panika. Horší by bylo,kdyby Tě už vůbec nic nebolelo. 🙂
Doplňuji:
Myšleno to bylo trochu jinak. Rozhodně ne cynicky. Ale jestli je to tak vážné od rána,nečekal bych celý den a vyhledal pomoc u lékaře.

Amie

Ber to z tý lepší stránky – dokud neumíráš je vše OK.

Jinak bych to tipovala na špatné vyspání kvůli špatnému ležení (ten krk). Dále to vypadá na střevní chřipku. No osobně bych si vzala živočišný, lehla si do poslete a odmítla vstát.

mosoj

Ono se to nějak vytříbí, ale to slepé střevo máte stejně na pravé straně.

ratava

angína, chřipka, střevní chřipka…
Ať tak, nebo tak, nezapomeňte doplňovat tekutiny (vhodný je oslazený černý čaj po malém množství )…
brzké uzdravení…

IK

moje dcera asi ve třech letech dostala takovou střevní chřipku a nechtěla kaši a já „chytrá“ holka to po ní chtěla dojíst, dala jsem jednu lžičku a bylo mi špatně na zvracení do 30min., pak jsem měla průjem. Ona několik dní zvracela i po vodě, pak se bála cokoliv vzít do pusy, myslím že jsme na to brali jen Endiaron a živočišné uhlí. Je to pro dospělé docela rychlé, nemusíš se děsit jen hlídat dehydrataci.

venkovan

Tak nějak mne napadlo těhotenství.
Jestli jíš okurky se šlehačkou a chilli papričkami, tak jsi v tom.
Podívej se do trenclí, jestli plodu už nekouká prst.
Když ano, dej si heřmánek, řepík a za pár dní to přestane. Jen ten koukající prst do trenclí ti jako památka na tuto nemoc zůstane.