bartt13

Co se satelitem, když nejde?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat:Včera mi šel satelit,ale dneska mi to ukazuje Sluzba neni v tomto okamžiku k dispozici,nevím co to dělá. Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Jikra

Málo informací. Nepíšete z jaké družice, jestli nejdou jenom placené ale i volné programy. Když placené tak jestli vůbec máte zaplaceno. Jaký poskytovatel např.Skylink, Cslink, UPC, Digi atd.
Ale samozřejmě nejlepší je si zavolat technika.

Další odpovědi
roxy52

Taky mě to dělá.Nebo to hlásí,že není signál.Vždycky s tím ovladačem přepínám a ono se to vzpamatuje-tak to byla ta lepší zpráva a tedˇ tu horší-sousedovi vypadla z ničeho nic Nova a musel volat opraváře na satelit.