Anette

Co se rozumí pod pojmem VZTAHY V TROJÚHELNÍKU?

co byste napsali do referátu kdyby tam bylo zadáno,že máte psát o Vztazích v trojúhelníku? děkuju :)

Odpovědi
gecco

Trojúhelník má tři vrcholy, takže „vztahy v trojúhelníku“ obrazně vyjadřují vztahy tří osob…
😉
Na tvé fantazii ponechám jejich ´představy´.

RyuzakiKate

A co kdybys to prokombinovala se vztahovými problémy, opepřila trochou ironie a máš jedničku zaručenou, pokud tedy váš kantor není úplnej suchar.
Co třeba takhle:„Na rozdíl od rovnostranného trojúhelníku, kde jsou všechny strany stejně dlouhé a všechny úhly se rovnají, o milostném trojúhelníku se tak říci nedá – každý jej vnímá z jiného úhlu pohledu…“