rezkator

Jak prosím odvolat žádost o rozvod?

prosim poradte mi, manzelka podala asi pred rokem zadost o rozvod. Pred ctrnacti dny prisel dopis s tim, ze se kona stani ohledne deti. Je mozne prosim ze strany manzelky pozadat o zruseni rozvodu? Dekuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Manželka u soudu řekne, že si to rozmyslela, nikdo ji nebude nutit se rozvádět.

Může to podat i písemnou formou, ale ne že jim pošle pohled ve stylu „rozvádět se nebudu“. Musí to podat jako podání, tzn. oficiálně. Tak, jak podala žádost, tak stejně podá stažení té žádosti.

Další odpovědi
Kepler

Samozřejmě, manželka může svou žádost o rozvod stáhnout zpět. Předpokládá se tvůj souhlas.