annas

Co se pro vás v životě stalo (stává) peklem a co rájem?

Nejlepší odpověď
Andělé

Rájem pro mě je,když můžu s dětmi na společný výlet.Peníze nemám,ale když se mi podaří našetřit,tak vyrazíme např.do Zoo.Je to pro nás ráj,užíváme si celý den a je nám fakt krásně.
Nebo výlety na kole,nebo na in-line bruslích na svých oblíbených cyklostezkách,to přímo zbožnujeme.
A když se mi podaří dosáhnout svého vytouženého cíle,to se pak cítím opravdu jako v ráji 🙂

Peklem pro mě je ranní vstávání,dlou­ho,předlouho se probouzím,rána doslova nenávidím.
A nemilosrdné lítání po úřadech.I když jsem se už dávno naučila si vše zařídit a oběhat sama,z hloubi duše to nenávidím.

Kdysi pro mě bylo doslova utrpením návštěva mé bývalé tchýně. Vše dirigovala,s každým manipulovala,v bytě nám zkoušela vše předělat podle svého,nákupy nábytku se mermomocí snažila také řídit,prohledávala mi skříně,šuplíky,ja­kože něco hledá.Z její přítomnosti jsem byla ztažená,špatně se mi dýchalo,prosila jsem boha,at posune čas,aby už ten diktátor vypadl.
Ale naučilo mě to se už nedat a bránit se. Vše špatné,k něčemu dobré… 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Peklem je doživotní užívání léků.
Rájem je když mám u sebe vnoučata.