Co se považuje ve fyzice za čtvrtý rozměr?

Nejlepší odpověď
quentos

čtvrtý rozměr není zatím znám, je tedy spíše předmětem dohadů a fantazií scifi literatury. Někdy se toto spojení používá jako alternativní výraz pro kouzlo, charizma, duchovní hloubku či cosi podobně „neuchopitelného“…

Další odpovědi
hem

Čtvrtý rozměr je čas.

mojitek

Ve vesmiru je nekolik – tisic- rozmeru…Ale my lide umime chapat jen tri.Albert Einstein popsal ctvrty rozmer takto : vemte si broskev a vyjmete z ni pecku aniz byste duzinu a slupku jakymkoliv zpusobem porusili-dokazete- li to,pak vite co je to 4. rozmer
Doplňuji:
Zajimalo by mne kdo tady porad ve vsech diskuzich rozdava ty palce dolu.Jestli nesouhlasite,na­piste -s cim nesouhlasite-ale spis si to vypada na nejakeho chudacka bez zakladnich znalosti a hoji si mindraky

panenka

posílám odkaz na čtvrtý rozměr

Zdroj: www.svíce.cz/cla­nek637-CTVRTY-rozmer-

JayDee446

Čtvrtým prostorem je ve fyzice čas.