with.love

co se platí při objednánína dobírku?

Když si něco objednám a chci to zaplatit při převzetí na poště, co platím? Jen objednané zboží, nebo i nějakou dopravu?

Nejlepší odpověď
marci1

Zaplatíte cenu zboží, dopravné (poštovné), popř. i balné. U různých e-shopů je to rozdílné. V obchodnich podmínkách každého e-shopu najdete ceny dopravného, popř. dalších placených položek.

Další odpovědi
led

Platíte v zmysle objednávky a faktúry, ktorú vám elektronicky pošlú.
Pri objednávaní, slušné e-shopy píšu aj cenu za balné a poštovné, čo niekedy v rámci akcie odpúšťajú, prípadne znižujú. Už pri objednávaní treba pred potvrdením objednávky pozorne preštudovať podmienky objednávania a zasielania a ceny, ktoré sa vám v jednotlivých položkách ukazujú…
Pri prevzatí platíte cenu podľa faktúry.

elektrikář

Platíte poštovní poplatky za balíček který vám přivezou. A poplatek za poukázku na peníze které pošta doručí pro odesílatele. Tak mi přišly 4 sáčky semínek v obálce semena 100,.Kč poštovné a balné dalších 100.- Kč a tak n a dobírku už nikdy více nic kupovat nebudu.

anonym

V dobírce platíte cenu zboží včetně balného a dobírečné, které slouží k uhrazení doručení zásilky, výběru peněz od zákazníka a jejich odeslání dodavateli.

mosoj

Platíš částku kterou určuje odesilatel a je v podmínkách kupní smlouvy.
Správně to má Led.

Děda Louda

Při objednání neplatíš nic. Úhrada tě čeká při převzetí zásilky.