Alkoholia.cz

Co se nejlépe hodí „k zakousnutí“ k pivu?

Ať už to je cokoli – preclíky, nakládaný hermelín, topinka, …

Nejlepší odpověď
tom004

Taková,dobře grilovaná krkovička,je k nezaplacení­.Nepřehánět s chlebem.Přece jenom je dost drahý. 🙂

Další odpovědi
Ella

hospodské brambůrky =D

anonym

K pivu snad jen soletky,brambůr­ky,prostě něco slanějšího!

venkovan

Asi bych otázku otočil. Ke kterému jídlu je pivo vhodné. Přeci jenom víno se pije trochu jinak než pivo. To tak nějak do krku padá jedno za druhém a proto by bylo možná lepší naučit se pivo pít pro chuť a ne pro množství.

elektrikář

Na topinky a chleba jdou dát řezy matesů.. sýra, salámu. Hemelínu, sýrových pomazánek.