Agneta

Co se nejlépe hodí k venkovnímu půlnočnímu pikniku? (za „úplňku“ ve čtvrtek)

(„…a možná příjde i kouzelník?“…)

Nejlepší odpověď
Drap

Dobré jídlo, dobré pití a taky deka.

Další odpovědi
anonym

Udělala bycj nějaký výborný zeleninový salát, nezapomeň na olivy, k tomu dobrý sýr, toustíky by mohly být lehce opečené, nějaký ovoce, co se dobře papká, třeba hroznový víno a sladkou tečku, to budeš buďto ty, nebo nějaký muf muf mufínky:-))Nezapomeň na pití, buďto vínko, nebo když ne alkohol, tak třeba nějaký mošt, nebo džus, nevím co piješ, kdyby bylo po mým, tak voda, citronová a taky jahody, no jo, nezapomeň na jahody 🙂 a kdyby sis chtěla dát opravdu záležet, tak ty jahody lesní a žádnej cukr! 🙂

gecco

Příjemný/á partner/ka…
Pak lahev (až tři) dobrého bílého vína (samozřejmě se skleničkami – z lahve pije jen barbar – nebo žíznivý barbar), něco lehkého k zakousnutí a dobré křesílko/lehátko…
😉

ivzez

Oheň, hudba, koště…

setapouch

Dva pekne melouny.

ahold

Žabí sliz a žluč netopýra. 🙂