Mili @

Co se nedají dávat palce, tak ubylo i otázek, co??!!!

Doplňuji:
Dávám otázky a odpovídám, protože mě to prostě baví…
Je na tom něco špatného????
Jakápak provokace ?????
Za tuhle otázku jsem akorát žádné body nedostala..... A ani jsem je nečekala…

Odpovědi
anonym

Budou Vánoce, nadělíme si otázek ažaž.

sofie

a není to škoda? je mi jen líto že palce nemůžu dát,brala jsem to jako poděkování za odpověd

quentos

Naprostý souhlas s Annou. Btw to od vás není otázka, ale provokace – na to jste za ni dostala bodů ažaž, tak byste mohla mlčet.
Doplňuji:
asi se neslyšíte, takže vaši „otázku“ zopakuju, a to včetně nadměrného množství interpunkčních znamének:
„Co se nedají dávat palce, tak ubylo i otázek, co??!!!“

Jestli tohle není provokace, tak já jsem archanděl Gabriel.

panenka

Máš Mili pravdu ale osobně je mi to Mili jedno zda je mín otázek nebo více. Jediné co mě na tom mrzí že nemůžu dát bod těm co vždy skutečně dobře odpoví.

hanulka11

Taky je mi to fuk, já tu nejsem kvůli bodům, odpovím kdy chci ,komu chci.Pokud někdo chce poděkovat lze v diskuzi.

led

Ďakujem Miroslavst za adresu symbolického palčeka.
Týmto
http://www.pe­loton.cz/files/i­mages/Palecna­horu.jpg
hodnotím odpovede:
quentos, miroslavst, kropitko, annas, panenka, hanulka11

Mili @

Mně to nebaví, tyhle hádky o ničem.....
Každý si řekl, co chtěl ale v žádném případě jsem nechtěla provokovat!!!!
Jestli to tak snad vypadalo, tak pardón…
omlouvám se.....

annas

Mili, nejvíc otázek jste kladla Vy. Navíc ještě nepřesně okopírované z jiné stránky, často i odpovědi špatně vyhodnocené.

Uvádějte prosím u odpovědí odkazy.

anonym

Ale mě to baví číst.

Mili @

díky za vysvětlení… 😁

kropitko

Hm,,no a já se prý ráda hádám,,,,

Mili @

hm, a já zase se hádám nerada !!!
a tím tuplem, když je to zbytečné…

anonym

už se perou,už se perou?

Mili @

Neperou, neperou.....
😁

Miroslavst

ať se z toho nepo…ou :D

Mili @

Neboj, Miroslave, já se nepos…
Já se nebojím ani těch čertů, co budou zejtra chodit, víš …?
😁

anonym

to je dobře že se nebojíte jen tak dál

Mili @

A Vy jste mi hodně pomohla!!!!
😁
Díky!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!