zjentek

Co se na rajčata vlastně více hodí?

… tady trochu tápu – když vyrazím do zahrady na rajčátka, mám si vzít do kapsy raději solničku anebo cukřenku? A co je pro organismus zdravější?

Nejlepší odpověď
klumprt

O cukrování rajčat jsem jakživ neslyšel. My jsme byli vždycky rajčežroutská rodina, pěstovali jsme je i na kšeft. Rajčata mám rád dodnes a nejlepší jsou ty, co si člověk sám vypěstuje outdoor způsobem.
Někdy je jím jen tak, jindy si je osolím a opepřím, což jsem odkoukal od svého táty, ale moje žena to vidí nerada.
Obojí je nezdravé, ale co člověka dostane dřív, jestli cukrovka nebo vysoký tlak, či selhání ledvin, to se dá těžko říct.

Další odpovědi
Nechápavé

To musíš vážne cukrovat a solit rajčata??,jez je tak jak jsou :)

Pro organismus jsou zdrave rajcata

štamgast

A co takhle ani jedno? Zelenina je od toho, aby dodala tělu vitamíny, jenomže ty vlastně tím, že to posolíš, nepřímo ty vitamíny neutralizuješ, protože sice je dodáš do těla, ale zároveň se dehydruješ solí a dáváš zabrat ledvinám. Já osobně bych zeleninu jezenou samostatně v životě nesolil.

Šidlo

ak sa potíte v horku, ste obézny, budete po rajčinách fyzicky pracovať, soľ

ak máte horšie ľadviny a po rajčinách sa chystáte k duševnej práci, cukor