huxa

Co se může stát, jestliže člověk bere codein a k tomu si zapálí marihuanu?

Nejlepší odpověď
briketka10

budeš víc omámený než, když si nezapálíš asi tak..
Kodein je opiát !!
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­dein

Další odpovědi
venkovan

Kdo se ptá, moc se dozví.
Mnoho vědeckých pokusů realizovali vědci sami na sobě. Mnozí se dokonce sami infikovali těžkou nemocí a zapisovali její průběh. Zpravidla do doby, do kdy byli schopni udržet pero.
Mnozí z nich tak posunuli poznání četných závažných až smrtelných nemocí.
Tak se neptej a zkus to.
Ale jinak normální je nekouřit cokoliv a codein nebereš jen pro růžovou pleť. A frajeři nekouří, protože na to mají být frajerem a nepodlehnou tlaku okolí stupidními nabídkami a touhou dokázat si, že jsem už dospělý a svět je mi u čehosi.

mosoj

Kodein si izoluješ nebo bereš léky které ho obsahují. Alnagon, Panadol super rapid a pod. Kodein ( methylmorfin) je přírodní derivát opia. Takže budeš naklepanej jako brko !!!!! a pokud ho bereš v lécích ještě přijdeš o játra. Jaká rizika obnáší předávkování zajisté znáš.
Na co to lidské plémě nepřijde.

badisko

uz aspon vime naco pouzivas zipak …na zapalovani brk ..taky moznost.. kdyz jsem rikal kourit stylove balene …tak zrovna tohle jsem nemyslel..lol..ale vzhledem ze ganja …tlumi a codein taky tak bych rek ze budes jen vice v rausi …nemam v zasade nic proti konopi ..ale michat ho z leky se mi zda jako blbost …ikdyz ganja je taky zajimavy lek…pokud ho clovek pouziva s rozvahou …a jen pri urcitych nemocech …mozna taky prijdes nato.. ze byt zhulenej zbytecne proste neni ono …a nebo taky nee..je to fuck..ganja dava ganja bere a je min nebezpecna nez alkohol…nicmene ma i svoje temne stranky …a nic se nema prehanet…

manon

Neptáš se, že bys chtěl sám takhle blbě experimentovat, že ne? Pokud chceš dokázat, že v Tobě dřímá jakýsi potenciál ( a já věřím, že ano), obrať svůj zájem o 180°.
Popravdě nevím, co se může stát, ale nemyslím, že něco tělu a duchu prospěšného.

huxa

manon-právě naopak-vzdělávám se, nechci to na sobě testovat (stejně by to nebyl věrohodný výsledek a nemusel by být správný) :)

anonym

Kamarádčin dvaadvacetiletý syn byl právě včera propuštěn z nemocnice, kam ho s velkou ostudou počátkem týdne odvezla záchranka. Zkombinoval hulení trávy s alkoholem a nějak mu to nesedlo . Taky experimentoval…

hanulka11

Strhávej na sebe pozornost trochu jiným směrem . Bude ti to jen ku prospěchu – jestli chceš pak rozdávat rozumy a machrovat – hm tvoje věc-ale raděj nesnaž se být tímto důležitý – prosííííííím – díky

manon

A nechceš se vzdělávat jiným směrem? :) Jsou i jiné obory.

huxa

ale vždyť toto je uchvacující téma :)

mosoj

Nevím na co hulíš marjánku. Zapí kodein alkoholem a je to stejné, 20 – 30 % kodeinu se tím přemění na morfin.Jenom ten kodein budeš shánět hůř než tu marjánku.

manon

Nic, co hazarduje se zdravím není uchvacující. Nech se uchvátit pozitivními věcmi, přece :) Trochu staromódní, ale třeba tomu přijdeš nachuť :) Pózy jsou na draka.