Avatar uživatele
huxa

Co se může stát, jestliže člověk bere codein a k tomu si zapálí marihuanu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

budeš víc omámený než, když si nezapálíš asi tak..
Kodein je opiát !!
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­dein

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Kdo se ptá, moc se dozví.
Mnoho vědeckých pokusů realizovali vědci sami na sobě. Mnozí se dokonce sami infikovali těžkou nemocí a zapisovali její průběh. Zpravidla do doby, do kdy byli schopni udržet pero.
Mnozí z nich tak posunuli poznání četných závažných až smrtelných nemocí.
Tak se neptej a zkus to.
Ale jinak normální je nekouřit cokoliv a codein nebereš jen pro růžovou pleť. A frajeři nekouří, protože na to mají být frajerem a nepodlehnou tlaku okolí stupidními nabídkami a touhou dokázat si, že jsem už dospělý a svět je mi u čehosi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Kodein si izoluješ nebo bereš léky které ho obsahují. Alnagon, Panadol super rapid a pod. Kodein ( methylmorfin) je přírodní derivát opia. Takže budeš naklepanej jako brko !!!!! a pokud ho bereš v lécích ještě přijdeš o játra. Jaká rizika obnáší předávkování zajisté znáš.
Na co to lidské plémě nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

uz aspon vime naco pouzivas zipak …na zapalovani brk ..taky moznost.. kdyz jsem rikal kourit stylove balene …tak zrovna tohle jsem nemyslel..lol..ale vzhledem ze ganja …tlumi a codein taky tak bych rek ze budes jen vice v rausi …nemam v zasade nic proti konopi ..ale michat ho z leky se mi zda jako blbost …ikdyz ganja je taky zajimavy lek…pokud ho clovek pouziva s rozvahou …a jen pri urcitych nemocech …mozna taky prijdes nato.. ze byt zhulenej zbytecne proste neni ono …a nebo taky nee..je to fuck..ganja dava ganja bere a je min nebezpecna nez alkohol…nicmene ma i svoje temne stranky …a nic se nema prehanet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Neptáš se, že bys chtěl sám takhle blbě experimentovat, že ne? Pokud chceš dokázat, že v Tobě dřímá jakýsi potenciál ( a já věřím, že ano), obrať svůj zájem o 180°.
Popravdě nevím, co se může stát, ale nemyslím, že něco tělu a duchu prospěšného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

manon-právě naopak-vzdělávám se, nechci to na sobě testovat (stejně by to nebyl věrohodný výsledek a nemusel by být správný) :)

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kamarádčin dvaadvacetiletý syn byl právě včera propuštěn z nemocnice, kam ho s velkou ostudou počátkem týdne odvezla záchranka. Zkombinoval hulení trávy s alkoholem a nějak mu to nesedlo . Taky experimentoval…

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Strhávej na sebe pozornost trochu jiným směrem . Bude ti to jen ku prospěchu – jestli chceš pak rozdávat rozumy a machrovat – hm tvoje věc-ale raděj nesnaž se být tímto důležitý – prosííííííím – díky

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

A nechceš se vzdělávat jiným směrem? :) Jsou i jiné obory.

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

ale vždyť toto je uchvacující téma :)

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nevím na co hulíš marjánku. Zapí kodein alkoholem a je to stejné, 20 – 30 % kodeinu se tím přemění na morfin.Jenom ten kodein budeš shánět hůř než tu marjánku.

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Nic, co hazarduje se zdravím není uchvacující. Nech se uchvátit pozitivními věcmi, přece :) Trochu staromódní, ale třeba tomu přijdeš nachuť :) Pózy jsou na draka.

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek