tencosepta

Co se může stát člověku, který nadává lidem na internetu?

Myslím člověka, který pod videa, do emailu a třeba na skypu vulgárně nadává více lidem, tj. ne jednomu. Je proti tomuhle chování zákon?

Nejlepší odpověď
petra15

Pepícku, dobre, ze ses zeptal…– to je od tebe hezké, ze se nejdrív informujes…:-)
Jestli jsi dnes dostal ve skolicce petku, tak si dnes radeji dávej na netu pozor, nebo ti príjde nejaký ten dopis od advokáta…xD

Další odpovědi
ivzez

Leccos.
Třeba si na něj někdo někde počká
(nikdo není v internetu tak anonymní,
jak si myslí) …

badisko

Hm…tak az natrefi na nejakeho sikulu tak ten mu heckne PC a bude mit po srande..

klumprt

Naskáčou mu beďary, ztloustne a s holkama si do smrti nevrzne. A tak bude furt vzteklejší a sprostší (začarovaný kruh) až ho někdo z milosrdenství klepne sekyrou, nebo ho v padesáti klepne pepka.