bolak

Co se může stát člověku, kterej veřejně uráží hlavu sousedního státu?

Myslim jako komplet celýho člověka, né jenom hlavu.

Odpovědi
zjentek

tam půjde o to, jestli je to pravda a hlavně jestli veřejně prokážeš, že jsi pravdomluvný člověk a že nedovolíš zkorumpovat svou pravdu, spousta lidí lže už tím, že mluví slušně ,)

bolak

zjentek: no, já se ptal spíš na to, co mi jako občanovi cizího státu můžou? to třeba když řekneš na youtube něco o nějakým velvyslanci z egypta, že pije vlastní čůránky nebo tak něco, a von to náhodou uvidí, někdo ho šťouchne na fejsbůku a pak mu to linkne, tak si pro tebe dojede egyptská policie a vodvězou tě k egyptskýmu soudu, nebo jak se tohle řeší?