Michal Kole

Co se musí někde stát aby přijeli všechny složky integrovaného záchranného systému (záchranka, hasiči, policie, …) ?

Nejlepší odpověď
anonym

Např. spadlý most ve studénce.

Další odpovědi
hanulka11

možná když vylezeš na komín vysokého baráku tak přijedou – zkus to

lukas.zmizik

například dopravní nehoda , kde vyteče trochu oleje a bude jedno odřené koleno

honza19hk

Někdy stačí i vážná dopravní nehoda nebo požár.Poldové přijedou skoro vždy a záchranka podle toho jestli je někdo zraněný. Jako doborovlný hasič vím že poldové jezdí skoro ke každému zásahu co hasičům vyhlásí.Zpravidla je to kvůli šetření.Záchranka nebo vrtulník se volá když je potřeba.

venkovan

Stačí společné cvičení.
Proč hned katastrofy.

pizlicka

vzít sirky,zapalit stoh,lehnout si do stohu.
Doplňuji:
to mozna prijede i pohrebak,a budes to mit vsechno po hromadě.