ivosek2

Co se mi to stalo s notebookem?

Kdyz zapnu notebook tak se mi zobrazí http://www.im­gup.cz/images/2015/10/­03/image.jpg poté se mi zobrazí možnosti obnovení systému zkoušel jsem skoro všechno a notebook se mi nezapnul co mam tedy delat?

Odpovědi
klumprt

Já bych si dal tamto, co je velkými písmeny, do googlu, a když bych nic kloudného takto nezjistil, svěřil bych to nějakému známému, kdo se v tom vyzná.
Pokud bych neuměl anglicky (česky se v tomto směru zjistí prachmálo), přistoupil bych asi rovnou k druhému kroku.

Nechápavé

Napis o jaky typ notebooku se jedna,jak je stary,cos s nim delal apod..

gecco

Klasická BSoD…
Nejčastěji je způsobena poškozením instance Win, případně může jít o problém HW…
😉
Pokud tam nemáš data, je nejjednodušší notes reinstalovat.
A pokud tam data máš, nejlépe uděláš, pokud nabootuješ ´odjinud´ (CD/DVD, flashka…), data zazálohuješ a pak reinstaluješ.

A když reinstalace nepomůže, musíš hledat HW problém.

arygnoc

nie je detekovaný os (boot).

😉

cochee

Předpokládám, že máš Win 7. Viz zdroj, zejména si přečti odstavec Příčina, tam umístění souboru, který v tom hraje roli. Jednoduché řešení je pak níže, v odstavci Jak potíže obejít.

Zdroj: http://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/kb/981833