ptáč

Co se mi snaží google sdělit notifikací Připomenutí od Googlu ohledně ochrany soukromí, PŘEČTU SI JE POZDĚJI, PŘEČÍST?

obrázek
https://yt3.ggpht­.com/-6P3SvLt0TvI/A­AAAAAAAAAI/AA­AAAAAAAAA/nPnhYF9KkM­s/s900-c-k-no/photo.jpg

Nejlepší odpověď
briketka10

Taky se mě na to Google ptá, když jsem na něco klikla
chtělo to po mě, abych si založila Google účet a to já
nechci / vrátila jsem se pěkně krásně zpátky / 😁

Diskuzi čtu každou jen se neboj :))

Další odpovědi
gecco

Google to tam i píše – „Za účelem zajištění souladu s právními předpisy ohledně ochrany údajů vás žádáme, abyste si přečetli hlavní body zásad ochrany soukromí, které se vztahují na všechny služby Google a popisují, jak využíváme údaje a jaké máte možnosti.“…
😉
Prostě si sdělují, jaká data shromažďují a co s nimi dělají…
😉

briketka10

ad ptáč

Noto mě podrž já se dnes registrovala akorát na
Prima play, abych mohla sledovat jejich videa, ňák
mi to přestalo v IE fungovat :((
Jinak mám taky strach se někam přihlašovat, protože
se mi stane, že kolikrát stáhnu i Toolbar a toho se dá
těžko zbavit neníliž pravda? 😁

annas

Ad briketka, než klikneš, musíš pozorně číst, zda není něco zatržené.

Mně se to nevyplatilo. Tolbar jde odinstalovat, ale to není to nejhorší. Měla jserm na jaře velký problém. Nějaký program se mně aktualizvoval, byl v angličtě. Moc ji neumím, takže jsem hledala něco v češtině. Našla jsem stejný proogram, ale nevšimla si, ž je s dodatky. Stáhla jsem s programem ruský server a hry. Hned odinstalovala program, ale ostatníi nešlo.

Známý technik, který se mně stará o počítač, měl s odstraněním problémy. I po odinstalování se stále hry i server držely jako helvetská víra. Musel znova stáhnout Google Chrome.

briketka10

ad annas
No já si musím taky zavolat svého správce někdy
se mi objeví reklama a právě ty hry, jak píšeš :((

ptáč

gecco dík, já mám vždycky strach z nucení se hned přihlásit do googlu, aby věděli co hledám, co čtu, proč to čtu a mohli za mnou přijet se želízky a s okovy.

/Četl to vůbec někdo?