kikinka2210

co se mi může stát když vyvolám ducha?

když vyvolám ducha ale neodvolám ho ?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

bude to chtit otevrit okna a vyvetrat…

Další odpovědi
led

Budeš jedna z mála, ktoré to budú nahlas vykrikovať. Najprv ducha pekne zdokumentuj, vyspovedaj aj s jeho vlastnoručným podpisom na zápise o rozhovore, potom to môžeš zverejniť. Dovtedy ti nikto neuverí.

Drap

Možná by jsi se stala duchaplnou

ten který je

Nedělej to.

lexx

nezahrávej si, zlé síly existují, nezbavíš se ho a zničí Tě, pryč od toho

zl@tk@

Myslím, že se ti to nepovede.

hanulka11

o takových věcech vůbec nedumej, jsou to blbosti

briketka10

když ho neodvoláš tak si může volat s kámoškou, vyfoť nám ho a pošli foto prosím až ho vyvoláš díky díky..

Erika Le

nedělej to .