Nartyáš

Co se mi muže stát když sem snědl hřebík

Nejlepší odpověď
iceT

doufám,že to byl aspon stovka hřebík

Další odpovědi
Beer4Real

V psychiatrické léčebně máte internet? Divné :/

briketka10

??

dudu

Pokud za mého mládí spolka hřebík kráva, téměř vždy musela jíž na porážku. Budu se za Vás modlit.....

mosoj

Už nesedej na prkénko nebo se přibiješ !

Reezo

Buďto projde přirozenou cestou nebo se někde sekne a budeš muset na operaci. Otázka jestli jsi ho jedl úmyslně nebo neúmyslně… Pokud úmyslně, tak za blbost se platí a pokud neúmyslně, tak poděkuj tomu kdo je za to odpovědný.

Hřebík ti může trvale poškodit zdraví jelikož se jedná o předmět s ostrou hranou.

MK44

Záleží, jak velký. A jak velký jste Vy. Tedy, zda se vejde do zákrutů střeva.

Pokud byl malý a prošel jícnem bez potíží, tedy bez poranění jícnu, máte první nebezpečí za sebou. Ve střevech by se nemělo nic stát. Až při stolici by mohlo dojít k poranění konečníku. Doporučuje se sníst hodně vlákniny (Pro jistotu: Tj. ovoce, zelenina, brambory. – Ne, že to zajíte kusem textilie!). Je dobré vědět, že už je venku. Pokud by snad uvízl, je to práce pro chirurga. Obecně je lépe před hřebíky upřednostnit klasickou, byť nudnou, stravu.

marci1

Budeš mít v těle nadbytek železa ! 🙂
Doplňuji:
Doufám, že je to jen legrace. ☹

pusinka50

Jsi hodně trapnej

gagaga

vy nemate doma nic jineho k jidlu ??

  • iv-

iceT

  • iv-vy zase perlíte,škoda,že neodpovídáte normálně pod otázku,ale chápu,že k tomu máte svoje důvody.

gagaga

ice..neni v tom nic osobniho …
(jen uz jsem mela drive " nahrabano " a to me staci :p

mam to i v zivote..radsi davam, nez dostavam :)

  • iv-

briketka10

:))