Zlatý

Co se má dělat, když se natankuje plná nádrž a pak z prodavačky vyleze, že karty nejdou a bankomat v blízkosti není?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tohle bych tedy zažít nechtěla a myslím, že tato informace by měla být uvedena určitě už na stojanu, aby si zákazník natankoval pouze za tolik, kolik má peněz v peněžence.... Asi bych tam na sebe nechala kontaktní údaje, předložila OP a odjela někam vybrat a vše poté vyrovnat. Jak jinak to řešit.

Další odpovědi:

Zlatý

Rozhodně chyba není na straně zákazníka,měli to tam výslovně uvést a na viditelném místě kde by to bylo vidět ještě před natankováním.Ale když už se stane,tak asi občanka,opis spz a že se to zaplatí až jim to bude fungovat.Ovšem když je to úplně mimo zákazníkovo bydliště tak nevím.Prodavačka musí kontaktovat nadřízeného ,pak je to na dohodě.Ale nemůžou nikoho nutit aby jezdil a utrácel za benzín/naftu jen kvůli jejich chybě.

Zlatý

Stalo se mi to. Dohodli jsme se, opsali si doklady nechal jsem tam telefon a druhý den jsem to jel zaplatit v hotovosti.

Stříbrný

je to jejich chyba tak ať se staraj,pokud to nemají vyvěšené u stojanů,tak bych je seřval a odjel.Je to jejich problém ne?

Bohužel se to občas stane a ne jen u benzínky ale i v super/hypermarketu a většinou za to nemůže ani ten obchodník ... když přístroj na karty přestane spolupracovat zrovna v tu chvíli ... avšak pokud problém trvá, musí to obchodník nějakým způsobem oznámit ... v létě když sem byla na brigádě v obchodě jako pokladní se mi to jednou stalo, že paní měla velkej nákup, chtěla zaplatit kartou, ale transakce neproběhla .. chyba obchodu to nebyla a muselo se počkat než se to zase znovu "nastartuje" jenže to by při frontách v obchodě nešlo .. paní tedy musela nechat nákup u pokladny a vybrat v nejbližším bankomatu .. horší je, když ten bankomat poblíž není ...

Diskuze k otázce

Zlatý

Michal Kole

Drápe, žádnou zástavu, nejsi povinen dávat.

S tou občankou to není právě čisté, protože si můžou přečíst jiné osobní údaje co jsou na občance (rodné číslo) a to zneužít.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.