Michal Kole

Co se má dělat, když mě ve 3 ráno vzbudí Policie České republiky, že mi na pozemku, který jsem pronajal prostřednictvím

třetí osoby probíhá nějaká nezákonná činnost, např. technopárty.

Inspirovala mě dnešní Ordinace v Růžové zahradě.

Nejlepší odpověď
anonym

Technopárty nemusí být nezákonná činnost.Jinak-souhlasím,že ve 3ráno,pokud nejde o život,všechno může počkat do rána.A dobrá správná smlouva s potřebnými náležitostmi také řeší hodně potíží …:D

Další odpovědi
anonym

Jednou si vlastník, tak neseš plnou zodpovědnost.

Syd

Zavoláš jim tam ať to rozpustěj a jestli to neudělaj tak požádáš policii aby to udělala ona, že to tam provozujou proti tvý vůli. I když nevim přesně jak si mam představit pronajatí prostřednictvím třetí osoby. To jako že bys pronajal někomu pozemek a ten ho někomu pronajal? Součástí 99,9 % nájemních smluv je formule o tom, že nájemník nesmí pronajímanej prostor dále pronajímat.

Drap

Řekl bych jim, že ve 3 hodiny ráno pracují jen policajti a šlapky, tak ať za mnou přijdou až v devět

venkovan

Dovést tam bazén.

Robert_PM

Vy nemáte vůbec žádný pozemek. Takže to neřešte.