nnn1

Co se má dělat, když člověk uvidí skupinu zdrogovaných lidí?

Má se zavolat policie? Co se potom s nimi bude dít?
Doplňuji:
A když budou mít drogy u sebe (třeba je i nabídnou), co se stane?

Nejlepší odpověď
01Ricco

Nic, pokud máš pocit, že tě mohou nějak ohrožovat, tak se jim radši vyhnout. Pokud jsou pouze zdrogovaní a nic nedělají, policie s nimi nic neudělá, neboť užívání drog není nijak postižitelné.

Další odpovědi
yukí

rychle utíc ne nehlásit policiji protože zatím ti nic neudělal

led

Vyhnúť sa im.
Polícia ich preverí /hovoria tomu prelustrujú/ a ak nemajú ďalšie drogy zo sebou a nevyvádzajú, nechajú tak. Len si ich zapíšu do svojej databázy.
Doplňuji:
Ponúkanie drogy je už trestné v zmysle zákona

Conchus

Zdrhni, jak nejrychleji umíš.

iceT

A ty by sis vzala něco,co neznáš od cizích lidí?Jako promiň,ale to tě doma nic nenaučili?Nic od cizích nebrat,ani jídlo,ani pití,a drogy už vůbec ne.

nnn1

iceT – samozřejmě bych si nic nevzala, ale mám namysli, co by se stalo, když by přijela policie – jaký by byl postup.

iceT

V tom případě si zkus pročíst článek,něco o povoleném množství se v něm píše,ale nakolik je pravdivý netuším.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/186927-vlada-urcila-jak-velke-je-male-mnozstvi-drogy.html