Kristyna4444

Co se lidem tolik líbí na anime?

Nejlepší odpověď
Usagi Yuki

Ber to tak, že každý má rád něco jiného. Já nemám ráda ty české filmy jako jsou Rafťáci, Bobule, V peřině … Tím pádem bych se mohla ptát.
Co se lidem líbí na těchto filmech?
Nemysli si, že když někdo sleduje anime, že se mu líbí všechny :) jsou tu anime, které se nám nelíbí. Můj brácha třeba pokládal úplně stejnou otázku a když jsem se koukala na Vampire knight, tak najednou seděl vedle mě a koukal se taky.
I ten co anime jistým způsobem pohrdá by našel anime, které by se mu líbilo… jen to chce hledat a to se nikomu nechce, protože si udělal obrázek o anime podle prvního filmu na který se podíval.

To je čistě můj názor. Tak snad jsem trošku pomohla :)

Další odpovědi
terry

Kterým lidem?

Led_

Jednoduchosť kresby, jednoduchosť príbehu

KOnoshi

Noo mě osobně se taky libí anime a některý lidi na anime koukají protože doplnuje to prazdné místo které jim chybí.

Klára K.

No, jestli myslíš japonské anime s kouzelnýma drakama a příšerama, mě osobně se nelíbí, protože to ti japonci vyrábějí jenom pro peníze.
Mám ráda animované filmy, ano, třeba stop motion atd., ale japonské anime vážně nemusím.

Irisa

Anime je na stejné úrovni jako film: proto si představ tu otázku:
Co se lidem tolik líbí na filmech? :D