somsa21

Co se hodí k Bílému triku s černými potisky?

Napište co byste si vybrali vy Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

pruhovaný kalhoty s bílejma puntíkama !

Další odpovědi
anonym

Cokoliv bez potisku. Dnes se tato zásada už tak striktně nedodržuje, ale lidé se vkusem a vlastním názorem nejen na módu by si neoblékli různé vzory najednou.

iceT

Já bych šla do černé,okrové,žlu­té,snad i lahvově zelené,mít menší zadek,tak i do bílé.Moje mamka mi vždycky říkala,že pokud mám mít na sobě jednu vícbarevnou věc,tak ostatní by měly být jednobarevné,ale dnes to zřejmě neplatí.

badisko

no pekna holcina samozdrejme …ohyzde uz nic nepomuze…