lukas.zmizik

co se dělá s nanukama přes zimu?

jelikož je nikdo nekupuje? nebo kupuje?

Nejlepší odpověď
Drap

V ziměse takovéto výrobky kupují málo, tak se jich v zimním období také málo vyrabí. Vyrábí se pouze takové množství, které se během své doby spotřeby prodá.

Další odpovědi
arygnoc

odlietajú do teplých krajín.
tam po nich hneď skočia.

mimochodom, vy ste v živote nebol v super, hyper či megamarkete?
predávajú sa i v zime (paradoxne v oddelení mrazených výrobkov).

beer

Je část lidí, kteří klupují různé zmrzliny bez ohledu na roční období a jsem jeden z nich. Nanuky se proto vyrábí celoročně a případné výkyvy v ročních obdobích obchodníci dávno znají a řídí se jimi.

Dochy

viz beer. Navíc mražené nanuky mají dost velkou trvanlivost (určitě přes rok) takže s tím není poblém. Pouze ta pár měsíců bude zbytečně zabírat místo v mrazáku…

honza19hk

Nanuky se jí. tedy aspoń já je baštim a je mi jedno jestli je mráz nebo vedro.
V zimě se ti aspoň nerozteče.