bolak

Co se děje v Řecku?

Proč byly dnes odloženy úplně všechny fotbalový utkání úplně všech řeckých lig.

Nejlepší odpověď
marci1

Všechny víkendové zápasy nejvyšší řecké ligy jsou odloženy na základě rozhodnutí vlády. Důvodem je smrt fanouška, který se stal obětí útoků výtržníků v zápase třetí nejvyšší soutěže země.
Šestačtyřicetiletý Kostas Katsoulis podlehl v pondělí ráno v nemocnici zraněním po téměř dvoutýdenním kómatu. Vážné zranění hlavy utrpěl fanoušek Ethinikos Pireus při střetu s příznivci Irodotos na ostrově Kréta 15. září.
Odloženy jsou kromě šestého kola řecké superligy i zápasy druhé a třetí ligy. Náhradní termíny odložených zápasů zatím nejsou stanoveny. ☹

Zdroj: http://www.efot­bal.cz/clanek-138394-Recko-odlozilo-zapasy-ligy....html