Co se děje s pohlednicí po podání na poště?

Dobrý večer, celkem často posílám pohlednici známým do Číny, konkrétně do města Čchung-čching, a zajímalo by mě, co přesně se s pohlednicí po podání děje. Bydlím v malém městě u Brna a zde ji také posílám. Jde odtud do Brna, pak do Prahy, letecky do Pekingu a pak do cílového města, nebo jak?
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
led

Ano.
Autom na centrálnu poštu v Brne – vlakom do Prahy. Tu sa sústredí pošta podľa trasy lietadla, prípadne vlaku a pošle sa.