Martina44

Co se děje s mým foťákem? Nikon S3000

Je úplně vybitý, když ho chci dát na nabíječku, tak 2× blikne a pak bliká bliká a bliká ale nenabijí se :/ je něco s baterkou nebo spíš s nabíječkou? dě­kuji

Odpovědi
Lamalam

To může být cokoliv, vadná baterie, zoxidované kontakty, vadná nabíječka apod. Takhle na dálku ti nikdo relevantně neodpoví.

ptáč

Vyčistit kontakty baterie? Mě také blikala kontrolní LED při nabíjení. Důvod zničená elektronika v akumulátoru.