klob1

Co se děje s ledničkou?

Ve vnitř kapalina hlasitě cirkuluje, na reakci termostatu reaguje kompresor spíná – vypíná. Jenže nechladí- nemrazí.V zádu ta chladící mřížka je chladná. Před tím jsme se s tím u žádné nesetkali.
Dříve u ledniček nám max. odešlo relé u ledniček, cvakalo,jinak jiné závady jsme neměli.
Ale teď u této, je závada dost zvláštní.Ani jsme o něčem podobném ani neslyšeli od někoho.
Zkoušeli jsme různé s tím, ale nic nepomáhá.

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě došlo k úniku chladiva a nebo ´visí´ zpětný ventil.
Zkus na kompresor poklepat – ale vidím to na servis.

Další odpovědi
Zbynas

Nejpravděpodobnější příčinou je únik části chladícího média.

Zdroj: http://www.po­radte.cz/domac­nost-a-bydleni/10296-chladnicka-nechladi.html

novaky

chladnička je přeci jen komplexnější zařízení. Další otázkou je: lednice byla na svém místě a začala projevovat závadu nebo byla dovezena? Nesprávnou polohou při transportu lze lednici spolehlivě oddělat též.