co se dějě po smrti

Nejlepší odpověď
Andreas

viz odkaz

Zdroj: http://jdem.cz/hhrh9

Další odpovědi
quentos

spálí vás a urnu s popelem uloží do hrobu.

iceT

Bud vas pohrbi do zeme,nebo zpopelni,a potom zacina boj o dedictvi.
Nebo jeste jinak-hodni do nebe,spatni do pekla.

Toruk

Po smrti je život mezi životy, neboli „bardo“. Během barda se spřádá nový život- do jakého prostředí se člověk narodí a jaké bude mít tělo (když byl člověk špatný, může se v dalším životě narodit jako retardovaný). Následuje nový život na zemi.

anonym

Tak se mnou se bude dít asi toto: Když bude mít manžel dvacet tisíc, tak mě odvezou a zpopelní. Když bude mít pendrek, pobudu si v mrazáku a nakonec mě pohřbí na své náklady obec. Všichni sousedé se naštvou, protože budou chybět prašule na cyklostezku.

Monigue

TO nevím a myslím,že se to nedozvíš dokať sám nezemřeš,protože tato záhada,nebude nikdy objasněna.

Mousinek

To netuším ani já

rybíz

Pokud nevyletíš komínem, tak tě sežerou červi.

mojitek

tady jsme živí,takze jaksi nevime.
Ostatni jsou jen domenky