Maggie.b

Co se děje, když TO žena ve vězení dostane?

Doplňuji:
Ne, jako jestli ji dají vložky nebo ne?? xD

Nejlepší odpověď
kropitko

Stejně jako dostanou mýdlo, toal.papír a ostatní hygienické pomůcky přídělem, tak dostanou i vložky,,,otázkou je jestli jim to vystačí po dobu menstruace,,

Další odpovědi
hanulka11

A co by se jako dělo???? Menstruuje ve vězení.
Doplňuji:
jsou to hygienické potřeby, které si tam snad může koupit ..a jestli je dostane ???? netuším nemám vlastní zkušenost

barbakane myslím, žes to přehnal ještě není po 22 h.

kenyrts

Než tu přidělí první postel, musí každá odevzdat své civilní oblečení a osobní věci a vyfasuje erár. Zapomeňte na krajky, tanga, pushupky! Leda byste si je samy přivezly. Dostanete bombarďáky a na prsa dva „padáky“, kalhoty, trička, košile, kabátky, vaťák, šálu, pantofle, boty, utěrku, sukni, chlebník, tílka, ešus, příbor s kelímkem, a když nemáte vlastní, dostanete ještě ručník, toaletní papír, vložky, mýdlo i kartáček na zuby a pastu. Pokud je žena zařazena do práce, přijde si sem o pár dní později ještě pro montérky. Všechno, co odevzdáte i dostanete, se dopodrobna vypisuje na evidenční karty.

část článku:

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/vztahy-sex.aspx?c=A071120­_140513_ona_vzta­hy_jup

bolak

dostane milost!

anonym

Tak to je průser.To mají spoluvězeňkyně červené pusy!
Doplňuji:
Hanulko,copak jsem přehnal? Vždyť jsem napsal „pusy“ a ne tlamy,(rypáky,ču­ně,ksichty…)!

Michal Kole

Musí ji donést příbuzní vložky/tampóny nebo si je kupovat ve vězeňském obchodě za svoje.

briketka10

A TY SE TAM CHYSTÁŠ,ŽE DÁVÁŠ TAKOVOU OTÁZKU, NEBO MÁŠ OBAVY ???

Drap

A co by se dělo ?? zkrátka to má

Meropa

Tak TO prostě dostane a bude TO mít.