roxy52

Co se dává do pračky,aby se na prádlo (košile)nechytaly chlupy??

Myslím,že jsem o tom jednou někde četla,ale bohužel,ta pamětˇ… .

Nejlepší odpověď
ReHu

Viděla jsem v několika zásilkových službách takové kuličky, jako ze suchého zipu. K tomu určené. Ale ještě jsem je nevyzkoušela.
Zkus Quelle apod.

Další odpovědi
elektrikář

Dávat tam jen stejné věci, a hlavně né papírové kapesníky.Nedo­poručuje se s košilí prát kočku nemusí to pokaždé přežít.