Avatar uživatele
panenka

Co se dá udělat s knedle.

Dobrý večer dnes jsem dělala svíčkovou a k tomu koupila 2 knedle a protože mi dost knedle ještě zbylo můžete mi prosím poradit nějaký dobrý recept co z ní udělat ?děkuji moc.
Doplňuji:
Děkuji vám za Recept knedlíky s vejci rodince jsem to ted udělala k večeři a moc jím to chutnalo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym, elektrikář, iceT před 4969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já ze zbylého knedlíku dělám knedlík s vajíčky. Možná to znáte, nakrájíte ji na kostičky, do křupava osmažíte na oleji, přidáte dle uvážení několik vajíček a mícháte. Mám to ráda se salátem, či kompotem.
Také je možnost ji nakrájet na plátky, dát do mikrotéňáku a zmrazit, bude se určitě někdy hodit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Jednou z naprosté zoufalosti jsem je připravila jako zemlbábu..neboli žemlovku,kupodivu se to dalo zbaštit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

priklanim se ke knedlikum s vajicky-je to moc dobry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Četla jsem, že se dají potřít borůvkovými povidly, posypat skořicovým cukrem a úplně na závěr šla šlehačka. Recept nesl název Z nouze ctnost.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Já je opékám jen na tuku, a okmínuji, Nebo můžete stvořit jinou omáčku. Cibulka , jíška
lečo rotvařit.Hořticová omáčka k jíšce s cibulkou hořtici masox pepř. Nebo přidat masox kmín pepř jalovec nové koření bobkový list a červené víno.Provařit, vše se dá použít z vařeným hovězím.Křenová omáčka, rajská,Pokud máte domácí hovězí vývar z kostí a zeleniny, je to lepší.
Doplňuji:
Také lze udělat povilovou omáčku z rybízových nebo švestkových povidel a trochou škrobu to dělávala naše babi.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já taky. Knedlíky s vajíčkem nebo zmrazit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Dají se usmažit i jako řízek v trojobalu . Zní to divně stejně jako jiné rady ale není to špatné 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ano stalo se že mě byly nabídnuty takové knedlíky. Marmeláda, cukr, tvaroh a houskový knedlík a máslo. Ale dost mě nadchla ta jednoduchost ve vaření. Protože to bylo stejně moc dobré.

před 4969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek