hanny 2

Co se dá použít s prádlem do pračky proti vodnímu kameni?Kromě Calgonu.

J

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Funguje zředěný ocet. Je dobré to vyzkoušet na odolném prádle.

Další odpovědi
Lenjička

Velmi účinná je soda 🙂 Normálně ji smícháte s práškem a ona vodu „zjemní“ 🙂

anonym

Prdopeč(prášek do pečiva),kyselina citronová.

Hlada

TAKO, výrobce Lacina Zlín, 20 tablet za ~13 Kč.

BandiOl

Osvědčilo se nám umístit na přívod vody před pračku silný permanentní magnet. Neznám princip, jak to funguje, ale funguje to.
Problém je pouze kde magnet sehnat. Hodně firem totiž nedodává permanentní magnet a tam účinek rychle slábne.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

jmhad

Drahý Calgon není v podstatě nic jiného než SODA za 25–30 kaček.To za kilovku krystalické /jsou tam hrubé kousky/ Pokud chceš jemnější, tak kup ŽABKU.Vyjde o cca 10 korun za kilo dráž,ale má stejnou funkci.Navíc klasická soda pomáhá při praní odstranit špínu.Je to prostě staročeská klasika a ne dovoz mazaných firem.