Thorax

Co se dá dělat?

Máma se rozvadí s otcem, který nadále bydlí s náma, ale jak je známo tak soud se táhne a ještě nebylo stání, kdo bude mít sestru(já jsem plnoletý).Otec je alkoholik a často nás napadá, vyhrožuje zabitím a vypálením domu. Je nějaká právní cesta jak se ho zbavit a lze na něj navrhnout, aby nebyl svéprávný? Děkuji

Odpovědi
panenka

milý thoraxy na tohle ti bude muset odpovědět nějaký advokát.určitě nějaká cesta existuje.pokud je to s tvým tatkou tak jak říkáš máte to sepsané ty by jsi mohl jít svědčit a věřím tomu že tvému otcovi alkoholikovi určitě tvou sestru nesvěří.nedej se a bojuj