Elk

Co se asi po dnešku honí hlavou sluníčkářům?

Děkuji i za názory těch, jenž se to dotklo. Pomoct – ANO, ale musíme vidět výsledky anebo taky důsledky. Tady to nevyřešíme, ale chováme se skutečně rozumně? Co je to chovat se rozumně? Vůči komu, jak a kdy? Vadí sluníčkářům náš postoj? Proč? Že se obáváme zahnojení naší společnosti hnojem jiného druhu? Dá se zabít kultura národa jinou kulturou? Ano, předposraností, podlézáním, servilností. ANO! Bojím se přistěhovalců a jejich jiné kultury. Určitě míň, než administrátora těhto stránek. Pomáhej pánbůh našemu národu!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, Elk, to je dobrá otázka, ale já nechci být sprostý a tak se zdržuji komentu na toto téma.

Další odpovědi
xxx3

A kdo to jsou ti „sluníčkáři“? Mám dojem, že v současnosti tak vesměs nesnášenliví lidé označují ty, kteří s nimi v něčem nesouhlasí.

Drap

Těžko odhadovat. Jejich myšlenkové pochody se někdy zdají být nepochopitelné

klumprt

Někteří pláčou jako tahleta ministrantka zahraničí EU: http://www.te­legraph.co.uk/new­s/worldnews/e­urope/belgium/12201307/­EU-foreign-policy-chief-breaks-down-in-tears-over-Brussels-attacks.html#o­oid=5wZW44MjE­6uWho8-ACI4ZHUkTEScFnqP

Jiní se nezalekli a dál propagují vizi prosluněné multikulturní Evropy: http://svobod­neforum.cz/vy­buchy-v-bruselu-zijeme-v-toxickem-svete-a-hyeny-ted-zase-oziji/

briketka10

Hlavně, aby měli všichni slunce v duši, nebo ne 😁

xxx3

Kdo jsou to ti sluníčkáři:

http://zpravy­.idnes.cz/slu­nickar-je-novy-pravdolaskar-d3m-/domaci.aspx?c=A150716­_091217_domaci_zt

http://pravypros­tor.cz/kdo-jsou-vlastne-slunickari/

http://hlidaci­pes.org/slunic­kari-v-mediich-kde-se-vzalo-slovo-ktere-trapi-islamofoby-i-islamofily/

A další, další hledat bych mohla „do aleluja“.

Dříve hlásali – mějte slunce v duši.

dr.luha

Většina to bere jako akci, za kterou stojí Rusko a Putin. Ale oni se nenechají vyprovokovat ani zastavit a budou dále pokračovat ve své bohulibé činnosti a všechny nás kulturně obohatí.

Šidlo

IRA a ETA a červený október vystriedali iní fanatci......

navyše, pribúda osamelých vlkov, a tí často nemajú s náboženstvom nič spoločné

ten který je

Jsou to lidé kteří káží vodu a pijí víno.

xxx3

briketka10: a v tom je právě ta potíž. Momentálně je to opravdu náhrada – inovace vypečené nadávky „pravdoláskař“. Jinak to naprosto nic neříká. Podobně řada lidí používá slovo „fašista“ jako nadávku, jenomže fašismus má alespoň nějaký reálný ideový podklad (třebaže pro řadu lidí to je asi totéž co darebák), zatímco „sluníčkář“ je pouze posměšná nadávka, která vlastně nic reálného neoznačuje. Možná proto je tak oblíbená, zvláště pak mezi lidmi, kteří tzv. „mají ve všem jasno“. Metoda je překvapivě jednoduchá – nesouhlasí s tebou někdo? Řekni mu „ty sluníčkáři jeden“, nebo něco o „sluníčkářských nesmyslech“ a je vymalováno, debata končí pro obě strany. „Nesluníčkář má dobrý pocit, jak to "sluníčkáři“ nandal a „sluníčkář“ ví, či snad měl by vědět, že jakákoli další diskuze je zbytečná.

Mc Merkurion

nesnesou diskuzi,a neustále někomu vnucujou svůj názor: http://www.zvra­ceny.cz/video/71188-jeste-vetsi-blbec-nez-jsme-doufali/

xxx3

tak to je opravdu „přesná“ definice. Pokud vím, tak jako první označil za „sluníčkové holky“ J.X.Doležal ty dívky unesené v Pakistánu. Opravdu věděl, že nesnesly diskuzi a vnucovaly někomu svůj názor?

Psychotic

Perfektně řečeno. V podstatě nástroj k ukončení diskuze, pokud argumenty došly. Nebo vůbec nebyly.

kapka

Ona bohužel i se slunickari je diskuze zbytečná. :(