Vála

Co s želvou, se sama zazimovala?

Moje želva se mi doma v akvárku zazimovala, ale přitom, když jí nesvítím,
tak tam má asi 18 stupňů, což mi připadá na zazimování moc…Tak se chci zeptat, jestli jí mám vzbudit a pořádně nahřívat, nebo nechat spát a netopit? (minulej rok v zimě nespala) Díky

Nejlepší odpověď
www

Rozhodně nebudit!
Nechat spát a netopit, nebo akvárium přenést do chladné místnosti, stačí i 10st C.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Zeptej se tady:
http://www.ifau­na.cz/terarij­ni-zvirata/forum/r/hle­dat/?q=zazimov%C3%A1n%C­3%AD+%C5%BEel­vy&sort=1

MocacekCZ

Želvu jsme dali do větší mísy s bahnem a dali ji do sklepa,mělo by to být ideální