Co s vypranými penězi?

všichni co mě máte rádi tak mě prosím zabte ušetříte mě mučení,já vyprala rifle i s manželovými penězi a né zrovna malou částkou,co ted,u některých dokonce ani není poznat hodnota
Doplňuji:
máš Beaes pravdu nechápu proč nemůže mít peníze v peněžence

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V bance vyměnit, vymění to v ČNB, je to jejich povinností.
Doplňuji:
http://www.cnb­.cz/cs/verejnos­t/pro_media/clan­ky_rozhovory/me­dia_2009/cl_09­_090807.html

Další odpovědi
panenka

No těpic můžu ti poradit rozvěsit a po uschnutí vyměnit v bance

BEAES

Jej to svízelná situace, mně manžel vždycky říká-prohlížej u oblečení před vložením do pračky kapsy! Já už toho také vyprala, jak jsem se tu zmiňovala tak např. mobil :o)
Pokud nebude po uschnutí na paírku vidět hodnota bankovky, nebo alespoň poznávací znamení, tak by mohl být problém. A že ti chlapi tak rádi vše strkají po kapsách!

tom004

Nejdříve usušit,pak je zkusit v bance vyměnit, teprve potom uvažovat o tom „krajním“ řešení.

FOG

Jak jiz psali ostatni,tak ususit a v bance vynmenit.Pokud cast chybi,tak Vam vypocitaji procenta z bankovek a asi nedostanete plnou hodnotu.
Domluvte si s manzelem dohodu,ze co najdete pred pranim v kapsach si muzete utratit dle sve potreby a uvidite,ze si je bude vice hlidat.

venkovan

Ženy nikdy nepochopí proč muži peníze nosí v kapse. Stejně jako muži nepochopí proč ženám vadí mačkání zubní pasty z prostředka tuby. My sjme měli dohodu, že co je v kapse prádla na praní je manželky. A od té dohody mi peníze nevyprala.
Ale peníze ven a jdi na nějakou pobočku banky. Nejsem si jist, jestli do kterékoliv nebo jen myslím do obchodní či jak se ta hlavní jmenuje. většinu peněz by měli vyměnit v plné hodnotě. I když není hodnota peněz vidět, pokud jsou celé, banky by měla jejich hodnotu zjistit podle dalších parametrů. Ale ještě bych zkusil si dát do vyhledávače – výměna poškozených bankovek. Požná, že to bude i na www.portal.gov.cz v životních situacích.

mosoj

Každá zkušená ženská než dá prát oblečení prošacuje kapsy. Třeba i něco najde.

A stejně peníze se perou jinde a jinak.